City Pirates wint met 4-0 van FC Herk!
Onze Piraten zijn het bekeravontuur gestart met een sterke prestatie tegen Herk FC. In het Jef Mermansstadion domineerden ze van begin tot eind en wonnen verdiend met 4-0.
De score werd geopend in de 19e minuut door Dean Doncos, die met een rake trap de ban brak. Tien minuten later verdubbelde Emil Abaz de voorsprong na een mooi uitgespeelde aanval.
Na rust bleef City Pirates de bovenhand houden. Dominique Ernst zorgde in de 46e minuut voor de 3-0, kort na de aftrap. In de 59e minuut maakte Dean Doncos zijn tweede na een schitterende voorzet van Fahd Sakande en zette met de 4-0 de eindstand op het bord.
Een sterke collectieve prestatie en een mooie start in de Croky Cup. Op naar de volgende ronde uit op Hamme op zondag 10 augustus!




















