U8 beleeft voetbal met: Het is GOAL!

Onze U8-Piraten maakten recent kennis met Het is GOAL!, het voetbalboek van Pelckmans. Tijdens een leesmoment ontdekten ze samen een verhaal dat perfect aansluit bij hun passie voor het spel: voetbal beleven, voelen en begrijpen, ook naast het veld.

Het is GOAL! is een boek voor echte voetballiefhebbers. Op een originele en actieve manier neemt het je mee door een volledige wedstrijddag. Het verhaal start al voor de aftrap en volgt de wedstrijd tot het laatste fluitsignaal. Door de levendige schrijfstijl voelt het alsof je een wedstrijdverslag leest, waardoor je als lezer midden in de match zit en blijft doorlezen.

Voor onze jeugdspelers was het een fijne en herkenbare ervaring. Voetbal is bij City Pirates meer dan alleen trainen en wedstrijden spelen, het is ook samen leren, ontdekken en groeien, op en naast het veld. Lezen over voetbal op deze manier sluit daar perfect bij aan.

📸 Bekijk hier de volledige video
📖 Lees hier meer artikels!